Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Wiadomości Firmowe
Dom

NingBo Die-Casting Man Technology Co.,ltd. Wycieczka po fabryce

dobra jakość Obudowa LED Street Light na sprzedaż
dobra jakość Obudowa LED Street Light na sprzedaż
Złoty dostawca, zaoszczędź mi dużo czasu na zakup! I zawsze dajesz profesjonalną propozycję, pomóż mi dużo w biznesie! Dzięki!

—— Ian Nicholas USA

Dobra jakość produktów, niska cena i wysoka jakość usług. Godne zaufanie i rekomendujący partner biznesowy.

—— Michal Jussize

Cześć, Lato, otrzymałem ładunek. Chcę powiedzieć, że jesteśmy bardzo zadowoleni z twojego produktu i doskonałej usługi. Chcę również dokonać nowego zamówienia.

—— Ryan Retherford

Im Online Czat teraz
1 2 3 4 5 6
NingBo Die-Casting Man Technology Co.,ltd. NingBo Die-Casting Man Technology Co.,ltd. NingBo Die-Casting Man Technology Co.,ltd. NingBo Die-Casting Man Technology Co.,ltd. NingBo Die-Casting Man Technology Co.,ltd. NingBo Die-Casting Man Technology Co.,ltd.
Linia produkcyjna
linia produkcyjna 2
maszyna testująca
magazyn 01
warsztaty odlewnicze

Linia produkcyjna

Linia produkcyjna

linia produkcyjna 2

linia produkcyjna 2

maszyna testująca

maszyna testująca

magazyn 01

magazyn do eksportu

warsztaty odlewnicze

 • Linia produkcyjna

  Znajduje się w Ningbo, Zhouhua Die-casting Co Ltd jest profesjonalnym producentem odlewania ciśnieniowego aluminium z 22-letnim doświadczeniem.

  Jest to nie tylko fabryka odlewów ciśnieniowych, ale także fabryka składa się z ukończonego zespołu projektującego oświetlenie, warsztatu narzędziowego i rozwoju form, linii lakierniczych do automatycznego malowania, linii montażowych i zakończonych testów produktów oświetleniowych.

  Wszystkie materiały i gotowe produkty zostaną przetestowane w ramach systemu kontroli jakości ISO9001. Posiada wiele zaawansowanych urządzeń, takich jak półautomatyczne maszyny odlewnicze, obróbka CNC i pełne zestawy ukończonych testów oświetleniowych IP, test prześwitu, test starzenia i sprzęt do badań fotometrycznych. Wszystkie te urządzenia zapewniają, że jakość jest zatwierdzona przez CE, RoHS, certyfikat TUV.

  Zespół opracowuje nowe przedmioty każdego roku zgodnie ze stylem innego rynku. Wśród produktów znalazły się: oświetlenie uliczne LED, oświetlenie miejskie LED, oświetlenie LED High bay i oświetlenie tunelowe LED. Ich nowy patentowy wzór ledowych lamp ulicznych jest bardzo popularny na rynku.

  Aby sprostać coraz większym wymaganiom klientów, oferuje on dobrą obsługę ODM i OEM. Zapraszamy do kontaktu ze sprzedażą i odwiedzenia fabryki Zhouhua, aby porozmawiać twarzą w twarz. Pracujmy razem i starajmy się, aby nasz świat był pełen zielonego światła, aby nasze miasta były piękniejsze.

  Odwiedź nas na stronie www.ledstreetlightfixtures.com, aby uzyskać więcej informacji.

 • OEM / ODM
 • R & D
Szczegóły kontaktu
NingBo Die-Casting Man Technology Co.,ltd.

Osoba kontaktowa: Ms. Jenny

Tel: 0086-0574-65358238

Faks: 86-574-65570158

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)